Aktualności
 • bieżące
 • archiwalne
 • Archiwum aktualności powstało z myślą o dokumentowaniu historii naszej witryny.
  Można w nim znaleźć informacje zamieszczone na naszej stronie głównej wcześniej niż 720 dni temu.
  Przeniesienie ich do tej części pozwoliło również na szybsze ładowanie strony głównej zawierającej bieżące informacje.


  2016-10-22

  Gama akcesoriów zasilających Furutech w wersji NCF

  Furutech wprowadził całą serię produktów wykorzystująca technologię NCF. Do dyspozycji są wtyki na przewód, gniazda ścienne i na obudowę oraz terminale (listwy) zasilające.

  2016-07-27

  Małe Jack'i Furutecha

  FT-7254R i CF-7254R to małe jack'i do urządzeń przenośnych, które zadowolą najbardziej wymagajacych urzytkowników tego typu sprzętu.

  2016-05-16

  KRONOS AUDIO, gramofony z kraju klonowego liścia.

  Luis Desjardins właściciel firmy jest wyjątkowym człowiekiem. Jego projekty cechuje bardzo indywidualne podejście do "zagadnienia" jakim jest gramofon jako całość, a więc również ramie. Produkty KRONOS AUDIO są już dostępne w naszym salonie. Więcej informacji wkrótce.

  2016-04-21

  Limitowana wersja "sześćdziesiątki" Furutecha

  Terminal zasilający cieszący się dużym zainteresowaniem jest znowu dostępny w naszej ofercie.

  2016-01-28

  Nagroda The Absolute Sounds' Editor's Choice Award for 2016

  Wkładka SHELTER 201 została nagrodzona.

  2015-09-17

  Nowe produkty w ofercie Furutecha

  Furutech rozszerzył ofertę wyczek do kabli zasilających o kolejne modele. Seria FI-12L to bardzo przydatne w niektórych sytuacjach "regulowane" wtyki kątowe. Seria FI-68 to wtyki IEC z wbudowanym filtrem EMI.

  2015-07-22

  "HiI-FI News HIGHLI COMMENDED"

  W angielskim pismie HI-FI News ukazała się recenzja naszego przedwzmacniacza gramofonowego SENSOR 2. Zapraszamy do lektury.

  2015-07-21

  EINSTEIN AUDIO

  Ta ceniona na całym świecie marka była do tej pory nieobecna na naszym rynku. Od dzisiaj ten stan ulega zmianie. Produkty z logo EINSTEIN AUDIO są już dostępne w naszym salonie. Firma jest znana z produkcji doskonałych wzmacniaczy lampowych lecz nie tylko. W swojej ofercie ma również przedwzmacniacze, przewody i wkładkę gramofonową. Bardziej szczegółowe informacje znjdą się na naszej stronie wkrótce.

  2015-06-15

  SHELTER ACCORD

  Najnowsza wkładka japońskiej firmy Shelter o nazwie Accord stanowi połączenie pomiędzy liniami Ultimate i Legendary. Połączono "carbon", tytan i aluminium co pozwoliło na wyprodukowanie wkładki o niezwykłym charakterze. Ta i inne wkładki spod znaku Sheltera są dostępne w naszym sklepie.

  2015-06-10

  PODROBIONE FURUTECHY

  W związku z coraz częstszymi przypadkami pojawiania się podrobionych produktów FURUTECHA firma przygotowała krótki opis jak rozpoznać oryginalne wtyki zasilające. Są one produkowane z wykorzystaniem technologii "Furutech Floating Field Damper". Jest to opatentowane rozwiązanie, które dostępne jest tylko w oryginalnych produktach firmy FURUTECH.

  2015-06-09

  NOWY NAPĘD CD CEC'a

  CEC wprowadza na rynek kolejne urządzenie. Jest to naped cd TL 5. Urządzenie powstało na bazie CD 5. Jeden pasek, nieco prostsza obudowa i niższa cena, lecz bez uszczerbku na jakości. Urządzenie już dostępne w naszym sklepie.

  2015-05-26

  Limitowana wersja "sześćdziesiątki" Furutecha

  Ta popularna wersja terminala zasilającego została "wydana " w limitowanej wersji. Od standardowej listwy różni się innymi gniazdami i wewnętrznym okablowaniem. Gniazda w wersji LE to rodowane FI-E30R w ilości sześciu sztuk, a okablowanie wewnętrzne ma nieco większą średnicę. "Układ elektryczny" został poddany dwustopniowemu procesowi kriogenicznemu. Obudowa listwy została wykonana z blach aluminiowych i skręcona, stanowiąc zwartą i sztywna całość. Wewnątrz zastosowano firmowe rozwiązanie o nazwie Formuła GC-303, którego zadaniem jest redukcja zakłóceń EMI powstających wewnątrz obudowy. Listwa dostępna w wybranych sklepach w Warszawie, Słupsku, Bielsku Białej i Katowicach.

  2015-05-11

  Ramiona Franka Schroedera

  Te nietuzinkowe ramiona są juz dostępne w naszej ofercie. Na chwilę obecną jest to model "CB" dostępny w dwóch długościach, 9 i 12 cali z rurą ramienia wykonaną z włókna węglowego. Więcej informacji w krótce.

  2015-05-05

  Nowe przewody zasilające Furutecha

  Firma wprowadziła na rynek nowe przewody zasilające. Należące do serii "Nano OFC" FP-S20N oraz FP-S35N. Zupełnie nowa seria i nowa technologia produkcji to PC-Triple C. Przewód wykonany w tej technologii to FP-S35TC. Wszystkie przewody są dostępne w różnych konfiguracjach wtyków.

  2015-03-12

  Nowe Przewody zasilajace w ofercie Furutecha

  W procesie produkcji przewodów z serii Alpha Nano wykorzystano technologie użyte w Nano Liquid. Dwa modele przewodów, NANO POWERFLUX oraz FP-S20N są dostępne.

  2015-01-20

  SENSOR 2 !!!

  Miło nam poinformować że jest już dostępy następca naszego przedwzmacniacza gramofonowego - SENSOR 2. Wprowadzone zmiany pozwoliły na uzyskanie płynniejszego przekazu oraz lepszego odwzorowania nagrań.

  2014-12-22

  Nowa marka w ofercie!!!

  Pasożytnicze drgania generowane przez sprzęt audio degradują dźwięk, to prawda stara jak świat. Są różne metody ich neutralizacji. Amerykański STILLPOINTS wprowadził swój pomysł na pozbycie się ich. Opracował i opatentował trzy rodzaje "podstawek" pod sprzęt różniących się wielkością. Uzupełnieniem jest docisk płyty do gramofonu analogowego. Osobną propozycją są "stoliki" pod sprzęt. Więcej informacji wkrótce.

  2014-12-17

  ORGANIC POWER REFERENCE

  Organic Audio rozszerza swoja ofertę o kolejne produkty. Stosunkowo świeża seria Reference wzbogaca się o kolejny przewód. Tym razem jest to sieciówka. Czekamy teraz na przewody kolumnowe.

  2014-11-25

  WYJĄTKOWE NIESPODZIANKI !!!

  Firma Bawaria Motors dealer BMW przygotowała wspaniałe niespodzianki dla wszystkich naszych gości, przedpremierowy pokaz samochodu ......

  2014-11-14

  ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ, 28-29 LISTOPAD godz.12-19

  Zapraszamy na oficjalne otwarcie naszego nowego salonu. Będzie ono połączone z prezentacją systemu marzeń składającego się z najwyższego modelu kolumn GAUDER AKUSTIK Berlina RC-11, "wzmacniacza" VITUS AUDIO Masterpiece Series MP-M201, MP-L201, MP-P201. Jako źródła wykorzystane zostaną gramofon TechDas AIR FORCE ONE uzbrojony w ramię Thales Simplicity oraz szczytowy model transportu CEC TL-0 3.0 wspomagany przetwornikiem firmy THRAX AUDIO Maximinus. Pokażemy również monofoniczny system analogowy, którego podstawą będzie gramofon Feickert Analogue Firebird, ramię SME i wkładka Miyajima. Okablowanie całości to produkty ARGENTO AUDIO oraz FURUTECH. Dodatkową atrakcją będzie możliwość rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Będą nimi dr.Roland Gauder, Hans Ole Vitus, Chris Feickert, Micha Huber z firmy Thales Urlik Madsen (Argento) oraz przedstawiciele firmy CEC. Serdecznie zapraszamy.

  2014-11-14

  CEC CD5

  Najnowszy produkt japońskiego CEC'a to odtwarzacz CD z napędem paskowym oraz przetwornik DA. Możemy do niego podłączyć zewnetrzne źródło i oprucz standardowego sygnału podać sygnał DSD. CD 5 stanowi doskonłe uzupełninie oferty CEC'a.

  2014-10-02

  Nowe produkty Furutecha

  Do sprzedaży trafia nowa wersja gniazd na obudowę FI-06. Zastępuje ona gniazda FI-10. Korpus gniazda wykonano z włókna szklanego i nylonu, a styki z miedzi. Dostępne sa wersje, złocona i rodowana.

  2014-09-24

  Madake - bambusowe czary

  Madake to gatunek bambusa i nazwa najnowszej wkładki pana Noriyuki Miyajima. Ta wyjątkowa "trawka" rosnąca w okolicach góry Kyoto była wykorzystana przez Thomasa Edisona w jego żarówce. Znajduje się tam świątynia Iwashimizu Hachiman-gu Shrine, a w parku ją otaczającym postawiono pomnik upamiętniajacy tego wielkiego wynalazcę. Pan Miyajima wykorzystał ten oryginalny materiał do budowy wkładki.

  2014-06-12

  TechDas TDC-01Ti.

  Najnowsza propozycja firmy TechDas to wkładka gramofonowa, której premiera była na tegorocznym High End Show w Monachium. Jest rozszerzeniem oferty w dziedzinie analogu. Bazuje na TDC-01 lecz dzięki zastosowaniu tytanu do budowy korpusu wkładki udało się osiągnąć wyjatkowe połaczenie energii, spokoju i przejrzystości dzwięku.

  2014-04-07

  JESTEM FILHARMANIAKIEM - dni otwarte Filharonii Ślaskiej

  w zakładce Hobby/prezentacje znajduje sie krótka fotorelacja z tej imprezy.

  2014-03-27

  JESTEM FILHARMANIAKIEM

  Zapraszamy na dni otwarte Filharmonii Śląskiej w Katowicach ul.Sokolska 2 w dniach 5-6 kwietnia w godzinach 10-16. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy

  2014-03-22

  AUDIO PAZIO

  Zapraszamy od kwietnia do nowo otwieranego punktu dilerskiego AUDIO PAZIO w miejscowości Zakręt koło Warszawy.

  2014-03-19

  SHELTER

  Można by rzec że to jeszcze jedna firma produkująca wkładki. Ale jak każda prowadzona przez zapaleńca i entuzjastę, mająca swój odrębny charakter. Pełna oferta wkładek jest już dostępna w naszym salonie.

  2014-03-05

  AEC London (Decca)

  Wkładki tej legendarnej marki są dostępne już w naszym salonie. Niecodzienna konstrukcja i charakterystyczny wygląd oraz wyjątkowy dźwięk... nie można przejść obok nich obojetnie.

  2014-02-27

  Tech Das

  Urządzenia tej japońskiej marki są już dostępne w naszym salonie. Jej sztandarowy produkt, gramofon Air Force One właśnie "wylądował".

  2014-01-14

  Audiofil

  Zapraszamy na kolejną odsłonę spotkań pod wspólnym tytułem Audiofil. Prezentacja która odbędzie się w dniach 18-19 stycznia w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu będzie poświęcona analogowi i to w wersji MONO. "Stereo" również będzie prezentowane. Zprezentowane będa dwa gramofony, Thales TTT-C z ramieniem Simplicity i Feickert Analogue Firebird z ramionami Morch DP-8 "Anisotropic" i SME M2-9R z monofoniczną wkładką Miyajima Zero. Za korekcje riaa odpowiadał będzie nasz przedwzmacniacz gramofonowy Theriaa. Pozostałe elementy to dzielony wzmacniacz Alluxity Pre-amp ONE Power-amp ONE, kolumny Gauder Acoustik Arcona 100 oraz odtwarzacz CD firmy CEC CD-3N. Będzie możliwość odtworzenia własnych płyt oraz nabycia nowych do kolekcji. Wszystkich ceniących dobre brzmienie zapraszamy. Wstęp wolny.

  2013-11-07

  Theriaa nagrodzona

  Informujemy że przedwzmacniacz gramofonowy RCM Teriaa został nagrodzony tytułem Best Product 2013 przez portal highfidelity.pl.

  2013-11-07

  Nagroda

  Miło nam poinformować że wkładka japońskiej firmy Miyajima model ZERO została nagrodzona tytułem Best Product 2013 przez highfidelity.pl

  2013-10-23

  ZAPROSZENIE

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego pokoju na tegorocznym Audio Show. Jak w poprzednich latach nasza prezentacja znajdować się będzie w hotelu Bristol w sali Reymont. Pokażemy nowe marki z naszej oferty. Stałym punktem naszych prezentacji są gramofony analogowe. W tym roku również ich nie zabraknie.

  2013-10-17

  Miyajima - japońskie wkładki gramofonowe

  Wkładki Miyajima to produkt nietuzinkowy. Ich konstrukcja odbiega nieco od "standardowych" wkładek. Nieco inne podejście do tego zagadnienia pozwoliło na stworzenie wkładek grających bardzo koherentnym analogowym dźwiękiem. W ofercie firmy znajdują się wkładki stereo i monofoniczne. Ceny zaczynają sie od 2 tyś. za najprostszy model mono Kotetu, do 16 tyś. za najwyższy model stereo Kansui. Wkładki i nie tylko dostępne już w naszym salonie.

  2013-09-19

  Akcesoria słuchawkowe Furutecha

  Dla miłośników słuchawek firma Furutech rozszeżyła ofertę. Wprowadzono wtyki jack 6,3 w wersji CF i FT wykończone rodem, oraz jack'a 3,5 do słuchawek przenośnych. Dostępna jest grupa końcówek przyłączeniowych miedzy innymi do słuchawek Sennheiser.

  2013-09-06

  ALLUXITY - nowa marka w naszej ofercie

  ALLUXITY to marka powołana do życia przez syna Hansa Ole Vitusa, Aleksandra. W ofercie znajdują sie narazie końcówka mocy oraz przedwzmacniacz linowy, które sa już dostepne. Inne urzadzennia sa w fazie zaawansowanych projektów. Wiecej informacnji wkrótce.

  2013-09-03

  Test na łamach brytyjskiego HIFI +

  Miesięcznik HIFI+ w wydaniu sierpniowym opublikował test przedwzmacniacza gramofonowego THERIAA. Test dostepny również u nas.

  2013-08-06

  Theriaa - recenzja na łamach brytyjskiego hifi+

  Miesięcznik hifi+ w wydaniu sierpniowym publikuje recenzje przedwzmacniacza gramofonowego THERIAA. Wkrótce opublikujemy ja na naszej stronie.

  2013-08-05

  Recenzja przedwzmacniacza gramofonowego THRIAA

  Na stronie soundrebels.com została zamieszczona recenzja naszego nowego przedwzmacniacza gramofonowego THERIAA. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.

  2013-08-01

  Gauder Acoustik - Spike extender

  Firma Gauder Acoustik wprowadziła do sprzedaży opcjonalne "nóżki" do swoich kolumn. Oprócz efektu wizualnego poprawiają również stabilność oraz korzystnie wpływają na brzmienie kolumn.

  2013-07-15

  SME M2-9R jest juz dostępne

  Nowe ramie w katalogu frmy SME jest juz dostępne.

  2013-07-05

  Recenzja kolumn Estelon XA w AUDIO

  W numerze 7-8/2013 miesięcznik AUDIO publikuje recenzję kolumn Estelon XA

  2013-06-22

  Nowy przewód zasilający

  Pojawienie się w sprzedaży rewelacyjnych wtyków z serii Piezo Ceramic "48-R" pozwoliło na "złożenie" przewodu zasilającego opartego na tych wtykach i kablu FP-3TS20. Efektem jest fantastyczna "sieciówka" o wyjątkowo płynnym, subtelnym i szczegółowym dźwięku.

  2013-06-12

  THALES - JUŻ JEST

  Rewelacyjne ramie THALES SIMPICITY z "zerowym błędem kątowym" jest juz dostepne. Zapraszamy na odsłuchy. Wkrótce dostępne będą inne produkty tej szacownej marki.

  2013-06-06

  FURUTECH - nowe produkty

  Do sprzedaży wchodzi najnowsza seria wtyków na przewód zasilający. Seria FI-48 R została zaprezentowana po raz pierwszy na tegorocznej wystawie w Monachium. Wtyki są już dostępne w sprzedaży.

  2013-06-03

  SME M2-9R

  Firma SME wprowadza na rynek nowe ramie. Nawiązuje ono do bardzo popularnego i cenionego modelu 3009. Rura ramienia wykonana jest z cienkościennej stali. Zdejmowany headshell ułatwia montaż i zmianę wkładki. Więcej informacji wkrótce.

  2013-05-24

  THALES - WKRÓTCE


  2013-05-17

  Dr. Feickert Analogue

  Firma Dr. Feickert Analogue powraca z modelami gramofonów AD 2013. Trzy modele w najnowszych wersjach są już dostępne w naszej ofercie.

  2013-05-14

  KUZMA

  Nowe niższe ceny na ramiona i gramofony tej uznanej słoweńskiej marki !!!

  2013-05-06

  SYNTHESIS ROMA

  Włoska firma Synthesis znana z produkcji wzmacniaczy lampowych rozszerzyła swoja ofertę o dwa nowe produkty. Są to wzmacniacze zintegrowane ROMA-510 AC i ROMA-753 AC. 510-ka oparta jest na lampach 6550/KT88 i dysponuje mocą 80W, w 753-ce pracują EL34/6CA7 a wzmacniacz ma moc 50W.

  2013-04-15

  VITUS AUDIO RD - 100

  Firma VITUS AUDIO rozszerzyła ofertę serii Reference o przetwornik cyfrowo analogowy wyposażony w przedwzmacniacz. Regulacja głośności odbywa się w domenie analogowej i zrealizowana jest na drabince rezystorowej. Urządzenie przyjmuje sygnał do 24bit/192kHz. Do dyspozycji mamy komplet wejść i wyjść cyfrowych i analogowych. Urządzenie ma również wejście USB co umożliwia bezpośrednie podłączenie komputera. Więcej informacji wkrótce.

  2013-04-10

  C.E.C. CD - 3 N Zinterowany odtwarzacz CD

  Dostępny w sprzedaży jest już najnowszy odtwarzacz CD firmy CEC. Urządzenie typu Top Loader wyposażono oczywiście w napęd paskowy (podwójny, laser i płyta). Przetwornik bazuje na kości ESS ES9008 i przyjmuje sygnał 24bit/192kHz. Dostępny w kolorze srebrnym i czarnym

  2013-04-05

  AUDIO DESK SYSTEME - GLASS

  Firma AUDIO DESK SYSTEME - GLASS jest producentem urządzeń przeznaczonych do konserwacji tradycyjnych nośników muzyki (płyta analogowa, CD). W ofercie znajdują się dwa urządzenia. Pierwszym jest maszyna do mycia płyt winylowych, która wykorzystuje ultradźwięki, drugim jest CD-Sound Improver czyli "frezarka" do płyt CD. Oba urządzenia dostępne w naszym sklepie.

  2013-02-25

  Test kolumn Gauder Akustik Arcona 80

  W numerze 02/13 Hifi Choice ukazał się test najnowszych kolumn Gauder Akustik Arcona 80. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

  2013-02-20

  FURUTECH - nowe produkty

  Furutech wprowadził do sprzedaży wtyki i gniazda RCA, w których jako główny "budulec" zastosowano POM. Elementy przewodzące wykonano z czystej miedzi....

  2013-01-24

  SENSOR PRELUDE IC - test na stronie 10audio.com

  Na stronie 10audio.com ukazał się test naszego przedwzmacniacza gramofonowego SENSOR PRELUDE IC. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

  2013-01-20

  THERIAA - Test na highfidelity.pl

  Na stronie High Fidelity ukazał się test naszego przedwzmacniacza gramofonowego THERIAA. Test dostępny tutaj..

  2013-01-10

  Nowa seria kolumn GAUDER AKUSTIK

  Firma GAUDER AKUSTIK wprowadza nową linie kolumn o nazwie ARCONA. Zbudowana została w oparciu o wyższe serie, zastosowano jednak nieco prostsze przetworniki co pozwoliło na obniżenie cen w stosunku do kolumn opartych o głośniki ceramiczne.

  2013-01-10

  GAUDER AKUSTIK - ISOPHON

  W związku z zakończeniem działalności firmy matki, marka Isophon z dniem 1 stycznia 2013 r. zmienia nazwę na GAUDER AKUSTIK.

  2012-12-01

  THERIAA - TEST

  Na stronie Enjoy the Music ukazał się test naszego nowego przedwzmacniacza gramofonowego THERIAA. Dla zainteresowanych test jest dostępny TUTAJ.

  2012-11-03

  ZAPROSZENIE

  Wszystkich miłośników muzyki i wiernego jej odtwarzania zapraszamy na AUDOSHOW do hotelu Bristol sala Reymont na naszą prezentację. Naszym gościem będzie pan Wally Malewicz, który w pierwszy i drugi dzień wystawy wygłosi prelekcje poświęcone metodom kalibracji gramofonu analogowego.

  2012-10-22

  RCM THERIAA

  Najnowszy produkt naszej firmy to przedwzmacniacz gramofonowy THERIAA. To bezkompromisowe urządzenie powstało w wyniku kilku lat doświadczeń. Na ich bazie udało nam się zbudować nietuzinkowy przedwzmacniacz, który pozwala na odtwarzanie płyt analogowych z niezwykłą wiernością. Ponad 250 000uF filtracji, trzystopniowe symetryczne zasilanie oraz max. wzmocnienie 76 dB to tylko niektóre z parametrów tego urządzenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego pokoju (Reymont, hotel Bristol) na tegorocznym Audio Show. Tam też nastąpi oficjalna premiera naszego przedwzmacniacza. Więcej informacji wkrótce.

  2012-06-18

  ESTELON - nowa marka w ofercie

  Estelon to firma zajmująca się produkcją kolumn głośnikowych. Pochodząca z Tallina firma w bezkompromisowy sposób podchodzi do swoich produktów co daje bardzo wysublimowany dzwięk.

  2012-05-09

  AMG - nowa marka w naszej ofercie.

  Gramofon Viella z ramieniem 12" 12J2 to bezkompromisowe podejście do dźwięku analogowego najwyższej klasy jest już dostepny w Polsce. Wiecej informacji wkrótce.

  2012-05-09

  FURUTECH - nowe produkty

  CF-080 The Suppressor, nakładka tłumiąca rezonanse do wtyków sieciowych. Więcej informacji wkrótce.

  2012-05-09

  FURUTECH - nowe produkty

  Firma Furutech rozszerza ofertę o nowe gniazdo ścienne podwójne FT-SWS D(R) z rodowanymi stykami. Wiecej informacji wktótce.

  2012-05-09

  FURUTECH - nowe produkty

  Firma Furutech rozszerza ofertę o nowe gniazda XLR do montażu na obudwę,FT-785M i FT-786F. Są one dostępne w wersji G - złocone i R - rodowane. Szczegóły wktótce.

  2012-03-09

  Fotoreportaż z "Trójki"

  Zamieszczamy na naszej stronie zakładce "Hobby - Prezentacje" fotoreportaż z prezentacji płyty "The Wall" w radiowej "Trójce"

  2012-03-08

  VITUS AUDIO w Gdańsku

  Informujemy że produkty dunkiej firmy Vitus Audio sa dostępne równiez w sklepie HiFi Ja i Ty w Gdańsku Al. Grunwaldzka 487a.

  2012-02-22

  "Audiofil II"

  Zapraszamy na druga edycję AUDIOFIL'A, imprezy organizowanej przez "PIOTR GUZEK IMPRESARIAT". Na prezentacji, która odbędzie się w dniach 17 i 18 marca w hotelu "SOFITEL" we Wrcławiu zaprezentujemy najnowsze głosniki firmy ISOPHON BERLINA RC-11. Elektroniką toważyszącą będą urzadzenia firmy VITUS AUDIO, monobloki SM-101, przedwzmacniacz SL-102. Jako żródło tradycyjnie posłuży gramofon analogowy. Okablowanie całego zestawu będzie pochodziło od duńskiej firmy ARGENTO AUDIO. Wstęp na prezentacje jest oczywiście wolny. Wszystkich którzy pragną posłuchać dobrej muzyki serdecznie zapraszamy. Mile widziane będą osoby ze swoimi "czarnymi plackami".

  2012-02-13

  Prezentacja wznowienia płyty "THE WALL" w "Trójce"

  Dnia 28-02-2012 w sali koncertowej im. Agnieszki Osieckiej radiowej "Trójki" odbędzie się prezentacja najnowszej edycji płyty "THE WALL" zespołu Pink Floyd. Zaproszenia na tą prezentację będą do zdobycia za posrednictwem programu III PR i audycji pana Piotra Metza. Naszym skromnym udziałem w tej prezentacji będzie zapewnienie sprzetu do odtworzenia muzyki. Będzie to jednocześnie polska premiera najnowszych głosników Isophon Berlina RC-11.

  2012-01-27

  Isophon Berlina RC 11

  Firma Isophon, jeden z najstarszych producentów głośników i kolumn na świecie zaprezentowała swój najnowszy produkt. Bezkompromisowe podejście do tej konstrukcji zaowocowało powstaniem "głośnika" o wyjatkowej spójności i barwie. Planiowane jest pojawienie się tych kolumn w drugiej połowie lutego i zorganizowanie kilku prezentacji.

  2011-11-25

  Dynavector SUP - 200, MC Step-UP Transformer

  Firma Dynavector jest doskonale znana miłośnikom analogu. Mamy przyjemność zaprezentować całokowitą nowość w ofercie firmy. Jest to STEP-UP Transformer do wkładek MC.

  2011-10-28

  Nowy napęd w ofercie firmy C.E.C.

  Firma CEC wprowadiła na rynek nowy napęd CD o nazwie TL - 3 N. Jest on następcą cenionego modelu TL - 51, lecz konstrukcyjnie bliżej mu do modelu TL - 1 N. Obecnie dostępny jest tylko napęd. W niedługim czasie dostępny będzie rówież przetwornik i zintegrowany odtwarzacz CD

  2011-10-20

  Zaproszenie

  Miłośników techniki lampowej zapraszamy do salonu FUSIC we Wrocławiu na spotkania pod tytułem "Lampowa jesień". Więcej szczegółów tutaj.

  2011-10-07

  Vitus Audio

  Firma Vitus Audio rozszerzyła swoją ofertę o nowe urzadzenia z serii Reference. Ich premiera miała miejsce na tegorocznej wystawie High-End w Monachium. Mamy do dyspozycji wzmacniacz zintegrowany RI-100, przedwzmacniacz linowy RL-100, końcówkę mocy stereo RS-100 oraz przedwzmacniacz gramofonowy RP-100. Więcej informacji wkrótce.

  2011-09-12

  Zaproszenie

  W najbliższą sobotę 17 września zapraszamy miłośników analogu do Wrocławia, do salonu firmy Fusic na prezentację pod tytułem "Back To Black". Więcej szczegółów tutaj.

  2011-07-13

  Argento Audio

  Argento Audio to nowa firma w naszej oferce zajmująca sie produkcją wysokiej jakości kabli do produkcji których wykorzystuje się srebro. Więcej informacji wkrótce.

  2011-07-13

  Organic Audio

  Firma Organic Audio jest "firmą córką" firmy Argento. Również zajmuje się produkcją przewodów, tyle że tu do produkcji wykorzystuje się miedź

  2011-07-03

  Vitus Audio

  Vitus Audio jest firmą, która podchodzi do konstruowania swoich urządzeń w sposób całkowicie bezkompromisowy. Nie znajdziemy tu oszczędności w żadnym aspekcie, niezależnie czy mówimy o obudowie czy o elektronice. Od kwietnia, nasza firma jest dystrybutorem tej ekskluzywnej marki na rynku polskim.

  2011-07-02

  SME Model 20/3

  Firma SME wprowadziła na rynek nowy model gramofonu. Jest nim 20/3.
  Dla mniej zorientowanych, nie jest to tylko zmiana cyferki w symbolu.
  Nowy model ma większy talerz, grubsze płyty chassis i sub chassis oraz inny silnik.
  Zawieszenie zostało tak zmodyfikowane aby udźwignąć całość, która znacznie "przytyła".

  2011-07-02

  FURUTECH - nowe produkty

  Teraz możliwość konfekcji znanego przewodu zasilającego FP-314 Ag II we wtyki z "serii 11R"

  2011-07-02

  FURUTECH - nowe produkty

  Firma furutech rozszerza ofertę o nowe wtyki z "serii 11". Będą one teraz dostępne w wersji rodowanej.

  2011-07-02

  FURUTECH - nowe produkty

  Firma FURUTECH rozszerza ofertę o nowe wtyki z "serii 11". Będą one teraz dostępne w wersji rodowanej.

  2011-07-02

  ISOPHON - tak ptrzestrzennie grających kolumn jeszcze nie było.

  Więcej informacji wkrótce

  2011-07-02

  ZINGALI - kolumny głośnikowe inne niż wszystkie.

  Więcej informacji wkrótce

  2011-07-02

  MASTERSOUND - wzmacniacze lampowe

  Więcej informacji wkrótce

  2011-04-28

  FURUTECH FLUX - referencyjna seria przewodów.

  Japoński producent kabli i akcesoriów wypuścił nową, referencyjną serią gotowych przewodów o wspólnej nazwie FLUX. W jej skład wchodzą przewód zasilający, kolumnowy, oraz sygnałowy. Wszystkie wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i rozwiązania konstrukcyjne.

  2011-01-04

  SENSOR PRELUDE IC - test w Hi-Fi News

  W listopadowym numerze brytyjskiego magazynu Hi-Fi News znajduje się test naszego przedwzmacniacza. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

  2010-12-15

  FURUTECH - nowe produkty

  Nowości Furutecha to: podwójne gniazdo zasilające FP-SWS-D; terminal zasilający e-TP309E; wtyk sygnałowy Jack FP-704; przewód sygnałowy do gramofonu CF-102

  2010-12-15

  CEC - nowe urządzenia

  W ofercie japońskiego producenta znalazły się nowe produkty - odtwarzacz CD3800, wzmacniacz AMP3800, wzmacniacz słuchawkowy HD53N, oraz przetwornik DA53N

  2010-12-15

  SME MODEL 30/12

  Długo oczekiwana wersja flagowego gramofonu SME MODEL 30/2 w wersji przystosowanej do współpracy z ramionami 12"

  2010-11-28

  ASW CHELYS - nowe kolumny serii high-end

  Po najwyższym modelu Magadish przyszła kolej na premierę "młodszego brata" czyli kolumn o nazwie CHELYS.

  2010-11-10

  CEC - nowy napęd i przetwornik

  W ofercie japońskiego producenta znalazły się nowe produkt - napęd TL1N, oraz przetwornik C/A DA1N

  2010-11-05

  FURUTECH - nowe niższe ceny !!!

  Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem Furutecha.

  2010-10-28

  ISOPHON VESCOVA - test w magazynie AUDIO

  W lutowym numerze Audio ukazał się test kolumn głośnikowych niemieckiej firmy ISOPHON, model VESCOVA. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

  2010-09-19

  KUZMA - gramofony, ramiona i wkładki

  Kuzma to nazwisko doskonale znane w świecie miłośników analogu. Od wielu lat firma zajmuje się produkcją ramion i gramofonów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  2010-09-19

  BENZ-MICRO nowe wkładki

  Szwajcarska firma specjalizująca się w produkcji wkładek gramofonowych.
  W jej ofercie pojawiła się cała seria nowych modeli.

  2010-09-19

  FURUTECH - Przewód sygnałowy do gramofonu

  Japoński producent rozszerzył swoją ofertę o kable połączeniowe do gramofonu.

  2010-09-19

  Nowy komplet wtyków sieciowych FURUTECH z serii Piezo Ceramic

  Japoński producent rozszerzył swoja ofertę osprzętu do kabli zasilających o komplet wtyków których obudowy wykonano z włókna węglowego. Są to najwyższe modele w katalogu FURUTECHA, o symbolach FI-E50, FI-50

  2010-08-21

  PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY RCM SENSOR PRELUDE IC

  Kolejnym krokiem na drodze tworzenia przez naszą firmę kompletnego systemu audio jest przedwzmacniacz gramofonowy. Jest to bardzo wyjątkowa konstrukcja, która bez wątpienia wzbudzi duże zainteresowanie wśród odbiorców.

  2010-08-21

  Kolumny głośnikowe ASW MAGADIS

  Najnowsza kolumna spod znaku ASW wytycza nowe kierunki w działalności tej firmy. Jest to wyjątkowa konstrukcja, w której zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania.
  Zapraszamy do naszego salonu na odsłuch.

  2010-07-28

  Gramofon SME MODEL 20/12 z ramieniem 12 cali

  Cieszący się wielkim uznaniem gramofon SME MODEL 20 doczekał się nowej wersji w której wyposażono go w ramię o długości 12 cali. Takie rozwiązanie zmusiło konstruktorów do powiększenia chassis. Co za tym idzie zwiększyła się masa całego gramofonu.

  2010-06-15

  Wzmacniacz zintegrowany TRIGON ENERGY

  Wzmacniacz zintegrowany ENERGY powstał w konsekwencji doświadczeń zdobytych przez firmę TRIGON przy budowie końcówek mocy i przedwzmacniaczy. Można powiedzieć, że składa się on z dwóch monobloków zamontowanych we wspólnej obudowie.

  2010-05-07

  FURUTECH - długo oczekiwane ścienne gniazda sieciowe

  FURUTECH przyzwyczaił już klientów do najwyższej jakości swoich produktów. Nowe gniazdka sieciowe potwierdzają tę zasadę.

  2010-05-07

  CEC - wzmacniacz lampowy TUBE53

  TUBE53 taki symbol nosi nowy wzmacniacz CEC-a. Nazwa sugeruje wykorzystanie lamp i tak jest w rzeczywistości.

  2010-05-06

  CEC - wzmacniacz AMP53

  Wzorniczo dopasowany do TL53Z jest autorską konstrukcją CEC-a wykorzystującą znaną z wcześniejszych wzmacniaczy technologię LEF.

  2010-04-06

  CEC - odtwarzacz CD53

  Specjalista w produkcji odtwarzaczy CD z napędem paskowym firma CEC zaprezentowała swój najnowszy produkt - odtwarzacz o symbolu TL53Z

  2010-03-22

  Nowości w ofercie FURUTECHA

  Kolejne nowości w ofercie firmy FURUTECH. Wysokiej klasy listwa sieciowa.

  2010-03-22

  Nowości w ofercie FURUTECHA

  Kolejne nowości w ofercie firmy FURUTECH. Najciekawszą wydaje się być urządzenie o nazwie DeMag służące do usuwania interferencji magnetycznych powstających w czasie odtwarzania płyt i korzystania z kabli połączeniowych.

  2010-01-16

  Archiwalne wiadomości

  Tutaj zostaną odtworzone archiwalne zapisy z porzedniej wersji witryny

  ©2000-2018 RCM S.C. • e-mail: rcm @ rcm.com.pl •  tel: 32 / 206 40 16 
  Strona wykorzystuje pliki cookie (tzw. ciasteczka) do prawidłowego działania lub w celach statystycznych. Ustawienia dotyczące plików cookie można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej.

  dowiedz się więcej zamknij